W tym miesiącu jest kilka interesujących wydarzeń w Polsce.

Kanaba Fair – misją tej imprezy jest promocja i rozwój rynku konopnego.” Konopie to jedyna roślina, która zapewnia żywność, paliwo, materiał na odzież, można budować z niej domy a nawet samochody. Konopie mają zastosowanie w każdym przemyśle, także w medycynie. Na tą chwilę wykorzystujemy tylko małą część potencjału tej wspaniałej rośliny. Naszą misją jest to zmienić”. Wydarzenie odbędzie się w Krakowie w dniach 11-12 Maja w Forum Wydarzeń.

Widzimy się na miejscu!

Więcej informacji: http://kanabafair.com/en/

Tydzień później w dniach 18-19 Maja w Warszawie odbywają się Międzynarodowe Targi Farmaceutyczne i Kongres Bezpiecznej Terapii Pharmacy Show. Wydarzenie przeznaczone jest dla specjalistów medycznych, farmaceutów i studentów. Wydarzenie skupia się na skutecznej farmakoterapii dla osób starszych, leczeniu i bezpiecznej terapii, stosowaniu leków biologicznych, medycyny konopnej i innych.

Więcej informacji:  https://pharmacyshow.pl/the-congress/

Na obu wydarzeniach będzie nam niezmiernie miło zaprezentować nasze naturalne kosmetyki konopne. Większość naszych kosmetyków jest posiada certyfikat CPK wydany przez KEZ o.p.s. – pierwszą Czeską jednostkę certyfikującą naturalne i organiczne kosmetyki.