O NAS

Annabis to firma kosmetyczna z siedzibą w Czechach. Firma zajmuje się badaniami, rozwojem i produkcją wysokiej jakości produktów z konopi i suplementów diety. Nasze produkty oparte są na wieloletnim doświadczeniu i długotrwałych relacjach z ekspertami medycznymi i kosmetycznymi, a nasi klienci wykorzystują produkty z konopi do szerokiej gamy potrzeb i osiągają doskonałe rezultaty. Wysoka specjalizacja, profesjonalizm i intensywna orientacja na klientów umożliwiły dynamiczny rozwój firmy i jej miejsce wśród liderów rynku. Integralną częścią naszej działalności jest minimalizacja wpływu na środowisko. Robimy to przestrzegając przepisów dotyczących ochrony środowiska i wprowadzając środki ostrożności, aby zminimalizować zużycie energii i surowców przy jednoczesnym ograniczeniu ilości odpadów.

Arthrocann Annabis
Arthrocann Annabis

Know-how

Nasze know-how opiera się na wykorzystaniu cech leczniczych konopi i innych naturalnych substancji czynnych. Konopie są znane ze swoich właściwości przeciwzapalnych, leczniczych, przeciwbakteryjnych i przeciwwirusowych. Pomagają również w radzeniu sobie z licznymi powszechnymi schorzeniami i stanami i zwykle przynoszą ulgę bardzo szybko, gdy stosuje się je miejscowo w postaci nalewki lub maści. Okazują się bardzo skuteczne w leczeniu chorób cywilizacyjnych oraz chorób i schorzeń związanych z wiekiem. W przeciwieństwie do wielu leków klasycznych, ten naturalny lek nie ma żadnych znanych szkodliwych skutków ubocznych. Związki psychoaktywne nie występują w certyfikowanych technicznych odmianach konopi, których używamy do produkcji kosmetyków. Nasze preparaty oparte na tych odmianach konopi są całkowicie bezpieczne i nie ma powodu, aby obawiać się uzależnienia i innych konsekwencji zdrowotnych.

Innowacja i proces rozwoju

Dzięki popularności naszych produktów na rynkach, stale poszerzamy nasz asortyment. Dlatego naszą uwagę skupiamy na badaniach i rozwoju nowych produktów. Innowacje są kluczowym czynnikiem naszego sukcesu. Działalność badawcza jest zapewniana przez zespół doświadczonych naukowców, we współpracy z firmami partnerskimi, instytutami badawczymi, kolegiami i uniwersytetami w całej Republice Czeskiej i innych krajach. Zatwierdzanie przepisów prawnych i testowanie nowych produktów prowadzone są pod patronatem akredytowanych laboratoriów.

Metoda produkcji

Nasza produkcja zlokalizowana jest w Unii Europejskiej i odbywa się w certyfikowanym laboratorium. Laboratorium jest posiadaczem certyfikatu ISO 9001: 2008, a także certyfikatu GMP dla producenta produktów leczniczych do stosowania u ludzi. Otrzymało pełną akredytację od inspekcji testów na narkotyki, a nadzór nad jakością produktu jest centralnym punktem naszej praktyki produkcyjnej. Celem wszystkich naszych procesów jest dostarczenie na rynek produktu o odpowiedniej jakości, bezpieczeństwie i skuteczności. Koncentrujemy się nie tylko na kontroli produktu końcowego, ale również na testowaniu surowców, sprawdzaniu opakowań i badaniu całego procesu produkcyjnego. Wszyscy pracownicy uczestniczący w procesie produkcji są regularnie szkoleni w zakresie higieny, przepisów bezpieczeństwa i procesów produkcyjnych.

Nasz kierunek

robin-kazik-c
“Naszą misją jest dostarczanie na rynek produktów konopnych najwyższej jakości, a dzięki ich produkcji podniesienie jakości życia naszych klientów.” – dr Robin Kazik, założyciel i CEO Annabis

 

 

Nasze wartości

  • Szacunek dla jednostki i konkurencji
  • Główna uwaga skierowana na naszego klienta
  • Prym we wszystkim, co robimy

Skupiamy naszą uwagę głównie na badaniach i rozwoju nowych produktów. Innowacje są kluczem do naszego sukcesu. Działalność badawcza realizowana jest przez zespół doświadczonych naukowców we współpracy z firmami stowarzyszonymi, instytutami badawczymi i uniwersytetami zarówno w Republice Czeskiej, jak i za granicą.