Olej konopny nawilża skórę głowy i włosy. Zdrowe włosy powinny być odpowiednio nawilżane i regularnie pielęgnowane. Jedną z zalet oleju konopnego są jego właściwości hydratacyjne. Zapobiegają one nadmiernej utracie wilgoci i wspierają wchłanianie wilgoci do skóry głowy. Dzięki łatwej chłonności nie pozostawia tłustej powłoki na skórze głowy i włosach.

Olej konopny wspomaga również wzrost włosów. Dzieje się tak dzięki zawartości kwasów tłuszczowych omega-3, omega-6 i omega-9, które są potrzebne do wzrostu silnych i zdrowych włosów. Olejek poprawia również krążenie krwi w skórze głowy, wspomaga odżywianie włosa.

Olej konopny wzmacnia włosy, aby zapobiec łamaniu się włosów. W przypadku częstych złamań włosów, nie jest to zdecydowanie przyjemne. Dzieje się tak zazwyczaj wtedy, gdy włosy i skóra głowy stają się zbyt suche. W rezultacie włosy stają się słabsze i łatwiej ulegają zniszczeniu. Olejek z konopi ma zdolność do utrzymania naturalnej struktury włosów i odżywiania skóry głowy, wzmacniając włosy i przeciwdziałając ich łamaniu.

Wypróbuj nasze wysokiej jakości kosmetyki konopne do włosów.

Naturalny szampon konopny Bodycann jest idealny do codziennej pielęgnacji włosów. Zawiera bardzo delikatne środki myjące odpowiednie dla wrażliwej skóry skłonnej do egzemy i łuszczycy. Wyciągi ziołowe wraz z olejkiem konopnym pomagają uspokoić i zregenerować skórę, utrzymując włosy zdrowe i błyszczące. Panthenol ma korzystny wpływ na jakość i wzrost włosów, poprawiając ich wygląd. Szampon Bodycann Shampoo zawiera: Olej z nasion konopi, olej arganowy, 19 wyciągów z ziół, drzewo sandałowe, lawende, cedr.

Drugim produktem dla Twoich włosów jest Cannol, wysokiej jakości 100% naturalny olej konopny zawierający 99,4% składników konopi. Posiada wysoką zawartość niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3-6, witamin A, B1, B2, B6, C, E, fitosteroli, fityny i wielu innych ważnych minerałów. Możesz nałożyć go bezpośrednio na włosy i zawinąć głowę w ręcznik. Zapobiegawczo, możesz używać oleju za każdym razem, gdy myjesz włosy. Wlej normalny szampon do dłoni i dodaj około trzech kropli oleju Cannol, umyj włosy i dokładnie spłucz. Cannol zawiera: olej z nasion konopi i wyciąg z nasion konopi, olej ze skórki mandarynki, olej ze skórki grejpfruta, oliwę z oliwek.

Zaufaj potędze konopi!