Jeśli chodzi o płyny do płukania ust, to właściwy wybór jest również ważny w tym przypadku. Niektóre płyny do płukania jamy ustnej zawierają substancje chemiczne, które wchodzą w reakcję z jedzeniem i mogą zabarwiać zęby. Dużą uwagę należy zwrócić na osoby cierpiące na krwawienie z dziąseł, ponieważ nieodpowiedni produkt może doprowadzić do pogłębienia tych problemów.

Podobnie jak pasty do zębów, można używać płynów do płukania jamy ustnej o naturalnym składzie. Upewnij się, że dajesz swoim zębom tylko to, co najlepsze. Naturalne płyny do płukania jamy ustnej nie zawierają żadnych chemicznych siarczanów, barwników ani aromatów, ale silne olejki eteryczne, ekstrakty z ziół i inne naturalne składniki dbają o Twoje zęby. Regularne stosowanie płynów do płukania jamy ustnej wzmacnia zęby przed próchnicą, zabija bakterie i odświeża oddech. Możesz przeniknąć do każdego zakątka, do którego nie dociera szczoteczka do zębów.

ORCANN jest w 100% naturalnym, skoncentrowanym płynem do płukania jamy ustnej. Zawiera 60% składników konopi oraz inne wyciągi i olejki ziołowe zapewniające doskonałą higienę jamy ustnej. Płyn do płukania jamy ustnej odświeża oddech, a przy regularnym stosowaniu skutecznie redukuje ewentualny nieświeży oddech. Z jednego opakowania można przygotować do 3 litrów płynu do płukania jamy ustnej. W przypadku drobnych stanów zapalnych w jamie ustnej (afty) płyn do płukania jamy ustnej można nałożyć bezpośrednio na problematyczne miejsce za pomocą wacika.

Co jest ukryte w tej szklanej fiolce?

Ekstrakt z nasion konopi włóknistych – „Zielone złoto” o wielu niesamowitych właściwościach. Ma działanie przeciwzapalne i wspomaga proces gojenia się.

Olejek z szałwii – zawiera olejki eteryczne (tujon, cineol, kamfora, borneol, salviol). Zawiera również garbniki, saponiny, żywice, witaminy z grupy B, witaminę P. Zastosowanie szałwii jest szerokie ze względu na jej przeciwzapalne działanie. Łagodzi zapalenie dziąseł i jest również środkiem dezynfekującym. Pomaga również w usuwaniu nieświeżego oddechu.

Słodki ekstrakt Stevii – Wzmacnia dziąsła i szkliwo w celu zwiększenia ochrony przed próchnicą. Ta południowoamerykańska roślina ma również działanie antybakteryjne i antywirusowe.

Olejek z bergamotki – Bergamota jest krzyżówką pomarańczy i cytryny. Jest antyseptyczny i działa również jako łagodny środek konserwujący w produkcie.

Olejek z mięty pieprzowej – Liście mięty zawierają olejek eteryczny, którego głównym składnikiem jest mentol. Olejek eteryczny z mięty pieprzowej ma właściwości antyseptyczne i przeciwzapalne. Łagodzi ból zębów i ma uspokajające działanie chłodzące.

Porada: Nie zapomnij wypróbować naszego bestsellerowego DENTACANN – 100% naturalnej pasty do zębów z połączeniem ekstraktu z konopi, aktywowanego węglemi minerału Kalident.