Trądzik, po łacinie acne vulgaris, jest bardzo popularną chorobą skóry, na którą cierpi większość nastolatków. Niestety przypadłość ta pojawia się  również w wieku dorosłym, zwłaszcza u kobiet z powodu nadmiernego stresu i zmian hormonalnych. Choroby skóry mogą wpływać na stan naszej cery. Do głównych przyczyn trądziku należą odżywianie, czynniki zewnętrzne lub stres. Trądzik może być również spowodowany nieodpowiednio dobranymi kosmetykami, brakiem ruchu, snu lub niektórymi lekami. Skóra jest ważnym organem, który chroni przed wpływami zewnętrznymi, a jej stan odzwierciedla nasz styl życia.

Czy tobie też zdarza się, że patrzysz rano w lustro i znowu pojawia się problem? Zwykle przychodzi w najmniej dogodnym czasie, a teraz co z tym zrobić?

Mamy dla Ciebie ratunek w postaci naszej 100% naturalnej BIOAKTYWNEJ LINII KOSMETYCZNEJ:

Wyjątkowym rozwiązaniem jest krem ​​do skóry Cremcann Silver z cytrynianem srebra. Idealnie sprawdza się w pielęgnacji trądziku i opryszczki przy każdym rodzaju skóry, także tej wrażliwej. Ponad to łatwo się wchłania i nie klei!

Cytrynian srebra ma silne działanie antybakteryjne i antyseptyczne. Te mikrocząsteczki są nawet mniejsze niż wirusy i bakterie, dzięki czemu mogą je przenikać i blokować. Powstaje pytanie: jak to możliwe, że srebro działa tak, że nie blokuje nawet tych dobrych bakterii, które chcemy w naszym organizmie? Cytrynian srebra blokuje jedynie te, które nie potrzebują tlenu do życia. Mikrocząsteczki penetrują wrogie patogeny (wirusy, bakterie, grzyby) i zaczynają rozkładać ich enzymy, bez których nie mogą istnieć. Patogeny są blokowane w ciągu kilku minut.

Inne zalety cytrynianu srebra w kosmetykach to:

  • działa przeciwzapalnie
  • pomaga w gojeniu się ran i blizn
  • oczyszcza i regeneruje skórę
  • zmniejsza rozszerzone pory
  • ogranicza wydzielanie sebum
  • koi skórę

Wielu zadowolonych klientów może potwierdzić doskonałe działanie kremu Cremcann Silver Skin Cream. Nie wahaj się i pozbądź się trądziku raz na zasze!Nie możemy zapomnieć o innych niesamowitych produktach z linii KOSMETYKÓW BIOAKTYWNYCH ANNABIS. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj:

PIĘKNA SKÓRA ANNABIS